10 pazīmes, kas liecina – VIŅŠ ir arī tavs labākais DRAUGS

Jūs esat pāris. Varbūt precējušies, varbūt vēl nē. Tu viņu mīli, viņš mīl tevi. Taču – vai vari teikt, ka viņš ir ne tikai tavs mīļotais, bet arī labākais draugs? Draudzība ir spēcīgu un noturīgu attiecību stabilākais pamats. Ja attiecības balstās uz patiesu draudzību, tās spēj pārdzīvot lielas vētras. Lūk, 10 pazīmes, kas liecina – viņš tiešām ir tavējais, tavs labākais draugs!

Jūs dalāties visā, arī sīkumos. Tu viņam vari pazvanīt dienas vidū tikai tāpēc, ka tikko redzēji pirmo taureni šogad, un gribi viņam pavēstīt, kādā krāsā tas bija. Tas var būt jebkas it kā mazs un nenozīmīgs, tie ir ikdienas sīkumi, bet jums ir vēlēšanās tajos dalīties ar otru! Jums gribas dalīties it visā!

Jūs pēc padoma griežaties viens pie otra. Viņš būs pirmais, kam prasīsi viedokli, ja pati kaut ko nespēsi izlemt. Un viņam ir tāpat – jūs apspriežat lietas kopā un pieņemat lēmumus, vai arī palīdzat viens otram pieņemt pareizākos lēmumus.

Jums ir tikai pašiem saprotami joki. Joki un teicieni, ko citi nesaprot. Tie ir tikai jūsējie, kas radušies kādās kopīgās aktivitātēs, kopīgos piedzīvojumos. Tas ir kas tāds, kas liek smaidīt un rada sajūtu – viņš ir savējais!

Jūs varat pasūtīt ēdienu otra vietā. Tu zini, kas viņam garšo vislabāk. Tu restorānā mierīgi varētu pasūtīt viņa vietā un nenošaut greizi. Un viņš – tāpat! Jūs pazīstat viens otru no papēžiem līdz matu galiņiem labāk, kā jebkurš cits, vai ne?

Jūs no skatiena varat nolasīt, ko otrs domā, kā jūtas. Tev pietiek vakarā uzmest viņam vienu acu skatu, lai saprastu, kāda bijusi viņa diena. Un viņam ir tāpat. Tu zini viņa sejas izteiksmes, kustības, ķermeņa valodu. Tu lasi viņu bez vārdiem.

Jūs pabeidzat viens otra domu. Jūs papildiniet viens otru, bieži vien pabeidziet viens otra teikto, otra domu. Jūs vienkārši zināt, ko otrs domā, ko saka, ko teiks tālāk. Jūs būtībā esat viens vesels, kas tikai fiziski ir divos dažādos ķermeņos.

Jums ir bijuši dažādi piedzīvojumi kopā, kurus atminaties. Kopīgi ceļojumi, kopīgi piedzīvojumi, kopīgas lietas. Tas ir kas tāds, kas pieder tikai jums abiem, ko reizēm pieminat un ar smaidu atceraties. Tas ir laiks, kas pieder tikai jums diviem un jums tas ir ļoti svarīgs.

Jums patīk līdzīgas lietas. Jums ir līdzīgi uzskati, līdzīga gaume gan ikdienas lietās, gan laika pavadīšanas ziņā utt. Protams, ne visam ir jābūt vienādam, bet kopumā skatoties var teikt – viņš domā tāpat, kā es! Jums vienkārši saskan esot kopā!

Jūs biežāk izvēlaties vakaru divatā, ne draugu barā. Ja jāizvēlas, jūs visbiežāk dodiet priekšroku viens otra sabiedrībai. Kaut vai vakaram uz dīvāna pie TV, jo ir tik labi būt kopā, kaut vai nedarot neko, vai ne?

Jūs esat piedzīvojuši arī grūtus brīžus. Grūtības stiprina draudzību un arī attiecības. Ja ir bijuši grūti brīži, ko esat pavadījuši kopā, turklāt veikmsīgi, zini – viņš noteikti ir tavs labākais draugs, partneris un noteikti savējais!

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.