10 padomi, kas palīdzēs tev IZSKATĪTIES SLAIDĀKAI

Mūžsenais jautājums – kā izskatīties slaidākai – nodarbina ne vienas vien daiļā dzimuma pārstāves prātu. Sievietes grib būt slaidas, bet, ko iesākt, ja nevēlies sevi mocīt ar mūžīgajām diētām? Varbūt esi gluži labi apmierināta ar savām ķermeņa formām, bet vienkārši vēlies uzzināt, kā izvēlēties apģērbu, aksesuārus un matu sakārtojumu, kas padarītu tavu izskatu vēl lieliskāku? Šoreiz espati.lv ir apkopojusi desmit idejas, kas tevi padarīs slaidāku un palīdzēs izskatīties lieliski!

DESMIT PADOMI, KĀ IZSKATĪTIES SLAIDĀKAI
Iedegums – skaists iedegums spēj padarīt mūs vizuāli slaidākas. Jā, protams, pārāk biežas un ilgas saules peldes nav ieteicamas. Arī solāriju bieži apmeklēt nav diez ko veselīgi, taču tādēļ nevajag mest plinti krūmos! Izmēģini kosmētiskos mākslīgā iedeguma līdzekļus, kuru izvēle veikalu plauktos ir tik liela, ka kaut ko sev piemērotu noteikti atradīs ikviena no mums. Ja neesi pārliecināta par savām spējām radīt perfektu iedegumu mājas apstākļos, izmēģini šo procedūru salonā!

Matu sakārtojums –
tam ir ļoti liela loma mūsu kopskatā! Ir divas lietas, kas spēj padarīt seju vizuāli slaidāku – pirmā ir asimetriski griezumi, taču par piemērotāko tieši tavai sejai, noteikti vislabāk spēs spriest profesionāls frizieris. Un otrs ieteikums ir eksperimentēt ar krāsu un apjomu. Piemēram, šķipsnas, kas ieskauj seju, nokrāsotas nedaudz tumšāk kā pārējie mati, spēj padarīt sejas vaibstus smalkākus. Savukārt ar apjomu ir pavisam vienkārši – tas vizuāli apaļu seju padara slaidāku, optiski izstiepj to. Nebaidies eksperimentēt un izmēģināt dažādus matu ieveidošanas līdzekļus, kas paredzēti kupluma iegūšanai!


Grims – ar pareiza grima palīdzību var darīt gluži vai brīnumus! Apaļas sejas gadījumā, galvenais, kam jāpievērš uzmanība – vaigu kaulu atrašana un izcelšana, kas padarīs seju ovālāku un slaidāku. To, protams, var izdarīt ar bronzējoša pūdera vai pareizo vaigu ēnu palīdzību. Kā arī atceries, ka sejā jāizceļ tas, kas ir izcelšanas vērts, piemēram, ja tev ir apaļīgi vaigi, bet arī skaistas un izteiksmīgas acis, tad nebaidies tās padarīt vēl izteiksmīgākas ar kosmētikas palīdzību, un tu būsi ieguvusi lielisku akcentu, kas piesaistīs citu skatienu un uzmanību, atstājot apaļos vaigus absolūti bez ievērības.


Akcenti –
tie lieliski novērš uzmanību no turienes, kur tā nav nepieciešama un pievērš to tam, kas var tikt izcelts! Šādi akcenti var būt dažādi, piemēram, spilgtas rotaslietas, kas gaumīgi pieskaņotas apģērbam. Krāšņa broša vai auskari, spēj piesaistīt skatienu sev, tajā pašā laikā novirzot to no, piemēram, tava auguma apakšdaļas. Kas attiecas uz kreļļu mīļotājām – arī tās ir lielisks akcents, kas var padarīt tevi slaidāku, ja vien ievērosi vienkāršu nosacījumu – krellēm jābūt garām, tādējādi tās optiski padarīs garāku tavu kaklu un ķermeņa augšdaļu. Tas pats attiecas uz dažādām krāsainām šallītēm, ar kurām var ne vien lieliski atsvaidzināt tērpu, bet arī, ļaujot tām vertikāli krist uz leju, slaidināt savu siluetu! 

Īstie apavi –
augsti papēži mūs vizuāli padara slaidākas. Taču arī šajā ziņā ir ieteicams ievērot dažus knifiņus, citādi cerētā vietā vari iegūt pilnīgi pretēju efektu. Pirmkārt, apavi ar augstu, bet smailu papēdi, tevi spēj pastiept garāku, taču smailais papēdis izdara lāča pakalpojumu – tas akcentē tavu kāju pilnīgumu. Izvēlies augstus, bet pilnīgus papēžus, kas labāk izskatās un arī ir ērtāki valkāšanā. Otrkārt – izvairies no ļoti spilgtām krāsām, kas vērsīs uzmanību uz figūras apakšējo daļu un padarīs kājas īsākas.

Melnā krāsa –
kura no mums gan nav dzirdējusi un praksē pārbaudījusi melnās krāsas gluži vai maģisko spēju padarīt mūsu auguma siluetu slaidāku un pievilcīgāku? Jā, melnā krāsa tik tiešām optiski spēj padarīt mūs slaidākas un smalkākas, taču arī šeit ir vairāki svarīgi nosacījumi, kurus noteikti ņem vērā, ja arī tavā garderobē melnā krāsa nav svešiniece. Pirmkārt, izvēloties melno krāsu apģērbā, ir jāatceras, ka šī krāsa ļoti izceļ tavu seju, un, ja tajā ir saskatāmas noguruma pazīmes, piemēram, tumši loki zem acīm, tad ar melnās krāsas palīdzību, tie tiks izcelti vēl vairāk. Otrkārt, valkājot melno krāsu, noteikti atceries, ka, ja tu vēlies padarīt sava auguma siluetu slaidāku, tad tev jāizvairās no sieviešu vidū tik populārā salikuma – baltas blūzes un melniem svārkiem garumā līdz celim. Lai cik ļoti klasisks un lietišķs mums šķistu šis komplekts, tas optiski izveido divus vienāda lieluma četrstūrus un sadala mūsu augumu tā, ka izskatāmies kantainas un druknas.

V-veida dekoltē –
tas ir viens lielisks izgudrojums visām tām, kas vēlas savu kaklu padarīt optiski garāku un slaidāku! Izvēlies V-veida izgriezumu gan jaciņām, gan džemperiem, gan, protams, blūzēm un kleitām. Raugies, lai šis dekoltē būtu šaurs un garš, taču katrai pašai, protams, ir jāizvērtē cik dziļš tas var būt, cik dziļu tu to attiecīgajā vietā un laikā vari atļauties. Un pretēji V-veida izgriezumiem, izvairies no jakām un džemperiem ar paaugstinātu kaklu, jeb tā saucamajām bītlenēm, kas tavu kaklu padarīs strupāku un koptēlu druknāku.

Īstā žakete –
žakete ir svarīgs elements ikvienas sievietes garderobē, taču lai nošautu divus zaķus ar vienu šāvienu – izvēlētos skaistu žaketi un ar tās palīdzību arī padarītu savu siluetu slaidāku – nepieciešams ievērot dažus vienkāršus nosacījumus. Pirmkārt, izvēloties žaketi, jāraugās, lai tā būtu šūta no matēta, ne spīdīga auduma. Žaketei jābūt īstā izmēra, nedrīkst izvēlēties tādu, kas izskatās vienu izmēru par lielu. Vislabāk izskatīsies žakete, kas ir ar vienu pogu rindu un aizdari zemāk par krūtīm. Turklāt ideāli, ja žaketes garums ir nedaudz pāri gurniem, jo tas vizuāli padarīs tevi garāku. Noteikti izvairies no žaketēm ar uzšūtām kabatām, kas tikai piedos pāris centimetrus tavam vēdera apkārtmēram! Vēl kāds labs variants – žakete ar pagarinātiem stūriem, to gan varbūt nevarēsi nēsāt gluži katru dienu, bet šad un tad tā varētu atsvaidzināt tavu garderobi, turklāt pagarinātie stūrīši vizuāli slaidina siluetu!

Svārki –
svārki ir sievišķības esence, kurai jābūt katras sievietes garderobē neatkarīgi no viņas auguma parametriem! Populārākā kļūda – pārāk platu, masīvu un garu svārku izvēle ar mērķi slēpt to, kas slēpjams, bet rezultātā ķermeņa apakšdaļa tiek padarīta vēl masīvāka. Labākā izvēle svārki bez nevajadzīga apjoma vidukļa daļā un tādi, kas viegli un vertikāli krīt pāri gurniem, radot viegluma iespaidu.

Kleita –
vēl būtiskāka sievietes garderobes detaļa par iepriekšminētajiem svārkiem. Vislabākā izvēle – V-veida izgriezums augšdaļā un A-veida siluets apakšdaļā. Noteikti jāpievērš uzmanība audumam un tā rakstam – pārāk lieli vai smalki ornamenti nav vēlami, audumam jābūt matētam, ne spīdīgam, vajadzētu izvairīties no irdenas trikotāžas. Taču, kas attiecas uz svārkiem, kleitām un citiem apģērba gabaliem, kas spēj mūs vizuāli padarīt slaidākas, vairāk lasi rakstā 20 stilista padomu, kas jāņem vērā, lai izskatītos slaidāka!

13 komentārs
 1. Paldies.Saprotami un skaidri.
  Jo ieprieks ari kaut kas lidzigs bija lasits,bet prata nepalika nekas.Shoreiz ir savadak.Paldies velreiz- riktigi jaukus svetkus visiem!

 2. Tām gudriniecēm, kas stāsta par ēšanu mazāk laikam pašām nekad nav nācies tievēt. 🙂

 3. “Tām gudriniecēm, kas stāsta par ēšanu mazāk laikam pašām nekad nav nācies tievēt”

  Šī citāta autorei varu teikt vienu, nevajag sevi attaisnot, vaina jameklē tikai un vienīgi lielajā rīšanā un mazkustībā, tie,kas grib labi izskatīties arī izskatās un parasti jo resnāka sieviete, jo slinkāka un tādām velc ko gribi tāpat resna!!!!:)

 4. Un/vai
  Vairogdziedzera saslimšanās,
  Sagrozītā sava ķermeņa aprišu uztverē (viens no anoreksijas cēloņiem),
  Ķimijterapijā,
  Banālā iedzimtībā,
  Sidrs saslimšanās,
  Antideptesanti, hormonālā kontracepcija,
  Utt.
  Vārdsakot, nevajag savu aprobežotību izgāzt uz citiem 🙂

 5. Būtu jau nu vienreiz sākuši rakstīt rakstus par to, kā nevis izskatīties tievākām, bet veselīgākām!

 6. Anna diemžēl mūsdienās slaids=veselīgs. Paskaties uz svarcēlājām – nodarbojas ar sportu, ceļ pa 200+ kilogramiem, bet uz ielas satiekot kāds padomās – trekna, norijusies govs. Tā arī dzīvojam. 😉

 7. Labāk jau nu beidzot būtu sākušu rakstīt par to, kā izskatīties veselīgākai nevis tievākai.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.