10 oriģinālas idejas, kā beidzot MAINĪT savu dzīvi

Viss sāk apnikt, šķiet garlaicīgs un neko vairs negribas – pazīstama situācija? Iespējams, ka ir pienācis laiks kaut ko savā dzīvē beidzot mainīt. Lūk, desmit foršas idejas ar ko vari sākt!

Vizuālās pārmaiņas. Dodies uz kādu skaistumkopšanas salonu un ļaujies pārvērtībām! Ne velti ir teiciens, ks sievietei jauna dzīve sākas, kad viņa tikusi pie jaunas frizūras. Tu jutīsies daudz pievilcīgāka, daudz iekārojamāka un par sevi pārliecinātāka.

Paslavē sevi biežāk. Paaugstinājums darbā? Neturi to pie sevis, bet dalies savā priekā ar draugiem un ģimeni! Apsoli sev, ka turpmāk par kādiem panākumiem sevi attalgosi ar ko īpašu un sen kārotu.

Paskaties apkārt plašāk. Mums apkārt ir tik daudz interesantas lietas, kuras mēdzam vienkārši laist garām. Sāc ceļot, eksperimentē virtuvē, pievērsies meditācijai vai sāc vērot zvaigznes! Jebkura jaunā lieta, kurai ķersies klāt, var pilnībā pārvērst tavu dzīvi!

Uzstādi mērķus. Mums katram tādi ir vajadzīgi. Tie dod stimulu turpināt iesākto un cīnīties. Ja gribi savā dzīvē ko mainīt, tad tev jāsāk ar mērķi. Atbildi sev uz jautājumu – kādēļ un, ko vēlies panākt? Ko no tā tu iegūsi? Varbūt tev ir mērķis gada laikā zaudēt desmit kilogramus? Sastādi plānu, kā to īstenot un turies pie tā.

Atmet kaitīgos ieradumus. Ja esi pieradusi darbā ņemt pārtraukumus, lai izietu uzsmēķēt vai, vakaros, pirms miega izdzert vīna glāzi, maini to! Pārtraukuma laikā dodies veselīgās pusdienās vai piezvani kādai draudzenei, lai papļāpātu. Vakaros pirms miega, uztaisi karstu tēju un palasi kādu grāmatu. It kā sīkums, bet tas tik ļoti spēj uzlabot ikdienu!

Attīsti savas prasmes. Neturi sveci zem pūra un rādi, ko māki! Vienalga, vai tie ir rokdarbi, rakstīšana vai bērnu ballīšu vadīšana – attīsti savas dotības. Ja darīsi to, kas tev padodas un, turklāt, patīk, dzīve liksies daudz interesantāka.

Celies laicīgi. Ja esi pieradusi no gultas izkāpt pēc trešā modinātāja, tad turpmāk uzliec modinātājam opciju, zvaīt tikai vienu reizi. Vai vēl labāk – pirms dodies gulēt, noliec modinātāju tālākajā istabas stūrī, lai no rīta būtu iemesls uzreiz kāpt laukā no gultas. Nesteidzīgi izdzer rīta kafiju, izlasi jaunākās ziņas un, ja vien iespējams, dodies uz darbu ar kājām vai velosipēdu.

Dari kaut ko pašaizliedzīgu. Labie darbi tik tiešām sasilda sirdi. Dodies uz dzīvnieku patversmi un izved pastaigāties kādu mīluli. Pāršķiro savu drēbju skapi un varbūt atradīsi lietas, kas kādam citam noderētu vairāk! Tā tu, lai arī tikai ar mazumiņu, bet tomēr būsi palīdzējusi pasaulei kļūt labākai.

Maini savu domāšanu. Viss nav tikai melns vai balts. Lai mainītu savu dzīvi, tev var nākties atteikties no dažādiem spriedumiem un pieņēmumiem. Centies pēc iespējas biežāk tikties un sarunāties ar citiem cilvēkiem, lai uzzinātu dažādus viedokļus.

Piedod kādam. Tik vienkārši un reizē tik grūti. Ja uz kādu ļaunojies, tad pārstāj. Neturi sevī negācijas. Piedodot pāri darītājam, vieglāk ap sirdi kļūs un tikai tad tā pa īstam spēsi uzsākt.

Ja lasi šo rakstu, iespējams ir pienācis laiks pārmaiņām! Piesakies sarunai www.mazkalniņa.lv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.