10 modernas idejas līgavas frizūrai

Kāzu plānošanas laiks, sevišķi topošajai sievai, ir ļoti intensīvs, radošuma un pozitīvu emociju pilns laiks. Ir skaidrs, ka gaidāmais notikums ir ļoti būtisks ikvienai jaunajai ģimenei, līdz ar to, protams, mēs vēlamies, lai viss norisinātos tieši tā, kā iecerēts. Liels nopelns, lai šajā lielajā dienā mēs justos tiešām pasakaini, ir arī vizuālajam izskatam. Pirmais, protams, ir līgavas kleita, kuras izvēle šķiet ikvienai topošajai sievai spēj sagādāt ne mazums pārdomu brīžu. Taču tikpat būtiska ir arī frizūra. Šoreiz espati.lv tev ir apkopojis 10 ideju variācijas par tēmu – līgavas frizūra. Šajā sarakstā atradīsi gan šobrīd pašas modernākās tendences, gan arī nezūdošas un klasiskas vērtības.
 
Princeses cienīgas lokas

Šī tad nu ir tā kāzu frizūra, kas šķiet ir ierindojama populārāko saraksta augšpusē. Lokas ir gana piemērotas šādai svētku reizei un izskatās svinīgi, tajā pašā laikā to īpašniecei ļauj saglabāt gana lielu romantisma un sievišķības devu. Frizūra piemērota galvenokārt garu un ideālā gadījumā biezu matu īpašniecēm, taču tajā pašā laikā prasmīgs frizieris ar šādas frizūras palīdzību mācēs piešķirt nepieciešamo kuplumu arī plānākiem matiem. Īsu un pusgaru matu īpašnieces arī var izvēlēties šāda stila frizūru savā lielajā dienā, jo lokas taču var būt dažādu lielumu un tādēļ piemērojamas teju visām! Vēl kāds pluss – šādu frizūru izvēloties, praktiski nav problēmu to apvienot ar dažāda garuma plīvuriem, jo frizūra pati par sevi nav sarežģīta un plīvurs to nekādā gadījumā nespēj sabojāt!
 
Gaisīgs apjoms

Šī stila frizūra ir modes tendence numur viens šajā un arī nākamajā sezonā. Sevišķi piemērota kāzām, kas norisinās gada siltajos mēnešos. Frizūras pamatā ir ideja par apjoma un kupluma iegūšanu, taču tā, lai frizūra neizskatītos smaga, bet gan viegla un gaisīga. Ļoti labi piederēsies gados jaunām līgaviņām, kā arī pārsvarā īsu un pusgaru matu īpašniecēm. Protams, prasmīgs frizieris gaisīgas un kuplas frizūras spēj radīt arī no gariem matiem, taču tas prasa laiku un arī rezultāts var nebūt tik noturīgs. Eksperti, protams, iesaka šāda stila kāzu frizūru papildināt ar kādu aksesuāru, kas līgavai iet pie sirds – matu banti, lentu, ziediem utt.
 
Meitenīga bize
Vēl viena no šīs un nākamās sezonas aktualitātēm! Ja pirmajā brīdī šķiet, ka bize īsti neiederas kāzu dienā, tad izrādās – tie ir tikai stereotipi! Bizes šosezon ir modē gan ikdienā, gan svētku reizēs, tajā skaitā arī kāzu dienā. Šāda kupla bize būs īstā izvēle tev, ja esi romantiska, tev patīk viss dabiskais un nesamākslotais, kā arī vēlies būt līgava, kurai noteikti piemīt sava īpašā odziņa. Šāda frizūra padarīs tevi it kā trauslāku un patiesi sievišķīgu! Ja jūti, ka tā ir tava frizūra – nebaidies, un izmēģini! Tikai ņem vērā – bize ir tā frizūra, ko iespējams būs pagrūti sakombinēt ar plīvuru – tas to var padarīt neredzamu!
 
Pati elegance

Dažnedažādi eleganti augstie matu sakārtojumi ir ļoti klasiska, un līdz ar to nezūdoša kāzu vērtība. Šāds matu sakārtojums praktiski nekad neļaus tev kļūdīties – tas der gan tām, kas zina, ka vēlas ieturētu un klasisku stilu savā kāzu dienā, gan tām, kas īsti nezina, kāda frizūra tad varētu būt tā īstā. Eleganta cope visdažādākajās tās variācijās piestāvēs ikvienai – gados jaunākai vai vecākai, īsāku vai garāku matu īpašniecei, turklāt ikvienu tās īpašnieci tā padarīs par elegances un sievišķības iemiesojumu! Turklāt šādu frizūru ir gana ērti kombinēt arī ar dažādiem plīvuriņiem – prasi padomu savam frizierim, un jūs noteikti nonāksiet pie visatbilstošākā varianta!
 
Dzīvie ziedi
Dabu mīlošajām un romantiskajām būtnēm noteikti ideāli piemērotas ir frizūras, kurās galvenais akcents ir ziedi, turklāt, kas ir būtiski – dzīvie ziedi! Tie var būt jebkuri tavi iecienītākie ziedi, turklāt arī jebkādās krāsās – tie var kalpot par lielisku un interesantu akcentu baltajai kleitai. Te gan noderīgs padoms ir atrast tādu frizieri, kas iepriekš jau ir veidojis šādas frizūras, jo meistaram būtu jāzina viss par konkrēto ziedu noturību un spēju tevi daiļot visas dienas un nakts garumā! Reizēm ziedi tiek apstrādāti ar īpašiem materiāliem, lai tie tik ātri nenovīstu, taču reizēm tiek izveidoti vairāki „komplekti”, lai tu varētu tos nomainīt, kad iepriekšējie sākuši vīst. Mīnuss – šāda frizūra praktiski neparedz saderību ar plīvuru, jo pretējā gadījumā tiek nosegts viss skaistums.
 
Mākslīgie ziedi

Lieliska alternatīva iepriekš aprakstītajā frizūrām ar dzīvajiem ziediem, ir mākslīgie ziedi! Jā, tie nesmaržos, taču tu būsi droša par to noturību visa pasākuma laikā, turklāt tie izdaiļo ne sliktāk par dzīvajiem ziediem. Piemēroti visdažādākajiem matu sakārtojumiem – tos vari kombinēt gan ar augstajiem sakārtojumiem, gan, piemēram, lokām. Ziedu galvenais uzdevums – piešķirt tavai frizūrai īpašu odziņu un tev pašai – romantisma un sievišķības devu. Protams, tāpat kā dzīvo ziedu gadījumā, arī mākslīgie ziedi tavā frizūrā tikpat kā neparedz iespēju tos kombinēt ar plīvuru, kas būtu vēl viens akcents, un varētu radīt iespaidu, ka kaut kā ir par daudz.
 
Bante

Bante ir viena no šīs sezonas aktualitātēm – gana drosmīgs, taču tajā pašā laikā skaists akcents tavai frizūrai. Bantes var būt visdažādāko lielumu, taču modes aktualitāte, protams, ir lielās bantes. Šāda kāzu frizūra piemērota gados jaunām līgaviņām, turklāt tādām, kas nebīstas no meitenīguma, ko noteikti var piešķirt šāda akcenta izvēle. Ļoti ieteicams padomāt par to, kā šāds gana pamanāms frizūras akcents kombinējas ar tavu kleitu! Katrā ziņā, ja bante ir liela, tad pārējam (gan tērpam, gan grimam) ieteicams būt neitrālākam.
 
Lente vai stīpiņa

Elegants papildinājums gan vienkāršām un klasiskām, gan sarežģītākām un romantiskākām frizūrām. Nelielas lentes vai stīpiņas izvēle noteikti piešķir odziņu arī visvienkāršākajai frizūrai un rada interesantu koptēlu. Krāsa – parasti balta, taču neviens nav teicis, ka tu nevari izvēlēties ko citu, lai akcents būtu vēl jo interesantāks! Lente var būt visdažādāko platumu, tas pats attiecas arī uz stīpiņām, kuras turklāt var būt dažādāko materiālu, piemēram, pagatavota no baltām pērlēm!
 
Vintage

Ļoti skaista un romantiska frizūras ideja tām līgavām, kurām simpatizē viss, kas saistīts ar Vintage stilu. Izvēloties šādu frizūru, protams, tā pieprasa pieskaņot arī visu pārējo – kleitu, apavus, aksesuārus un arī līgavaini! Taču rezultāts ir ļoti skaists – vai ne? Šādai frizūrai neatņemama sastāvdaļa ir mazais, pāri sejai pārliktais plīvuriņš un dažādi aksesuāri, kas atkarīgi no tavas gaumes – spalvas, ziedi, lentes, bantes vai kas cits!

Vainadziņš

Vēl kāda svaiga un šobrīd ļoti aktuāla tendence kāzu frizūru modē – vainadziņš! Šāds līgavas tēls raksturojams kā ļoti jauneklīgs, pat meitenīgs un, protams, romantisks. Vainadziņi var būt visdažādākie – gan balti, gan arī ar krāsainiem ziediem – viss ir tavā ziņā! Matu sakārtojums, ko pieprasa šāds aksesuārs parasti ir izlaisti mati, kas var būt gan taisni, gan cirtoti. Rezultāts ir ļoti skaists, un šāds vainadziņš noteikti kalpo kā ļoti būtisks un pamanāms akcents visā līgavas koptēlā.
7 komentāru
  1. Īsajiem matiem – apjoms, ziedi, bantes, stīpiņas, lentītes, Vintage un arī vainadziņš! Man pat liekas, ka te viss īsajiem ir piemērots – nu varbūt ne lokas (ja mati ļoti īsi) un bize 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.