10 lietas, kurām jābūt tiešām LABĀ fitnesa klubā

Parasti jau ir tā, ka, līdzko esam atradušas „savu” fitnesa klubu, tad bez lielas vajadzības to nemainām. Taču šoreiz espati.lv ir apkopojis un piedāvā tev 10 pazīmes, pēc kurām vari izsecināt – vai tavs apmeklētais fitnesa klubs tiešām ir tavas samaksātās naudas vērts? Uzzini, kādam tad būtu jābūt, un ko jāpiedāvā labam fitnesa klubam!

Interjers, tīrība un ērtības –
labā un mūsdienu prasībām atbilstošā fitnesa klubā ir padomāts gan par skaistu un relaksējošu vai tieši otrādi – enerģisku vidi, kurā jūties brīva no ikdienas raizēm, gan arī tīrība un kārtība ir augstākajā līmenī. Labā fitnesa klubā noteikti tiek pievērsta uzmanība arī tavām personiskajām ērtībām – tur ir kur novietot virsdrēbes, ērti pārģērbties, droši novietot savas personīgās mantas utt.

Administrācija –
nekas labāk neraksturo fitnesa centru, kā tā administrācija! Laipna, pretimnākoša un pozitīva attieksme no administrācijas puses ir būtisks fitnesa kluba tēlu veidojošs elements. Turklāt – šādai attieksmei jābūt gan klubu apmeklējot, gan sazinoties ar to pa tālruni. Vēl būtiski pievērst uzmanību tam, vai administrācija spēj atbildēt uz tev interesējošiem jautājumiem par jebko – sākot no nodarbību raksturojuma, beidzot ar to, kā izīrēt dvieli vai atteikties no abonementa.

Draudzīgi noteikumi –
labs fitnesa klubs ir tev pretimnākošs savos noteikumos. Piemēram, kas attiecas uz abonementu iegādi – ja esi apslimusi, dodies kādā ārzemju braucienā, vai ir kādi citi apstākļi, kādēļ nodarbības nevari apmeklēt, labā fitnesa klubā varēsi savu abonementu „iesaldēt” un tas neaizies nebūtībā.

Nodarbību izvēle –
labā fitnesa klubā ir pietiekama nodarbību izvēle, turklāt tās ir dažādas – gan aeirobās, gan ķermeņa formu veidojošās, gan arī ārstnieciskās nodarbības, kā arī joga un trenažieru zāle. Tam visam fitnesa klubā būtu jābūt, lai tas sevi varētu dēvēt par tiešām labu fitnesa klubu. Ir jābūt tā, ka tev no piedāvātā ir vairāki varianti, kas šķiet sirdij tuvi, tīkami un piemēroti.

Treneru pieejamība –
labā fitnesa klubā ir jātiek piedāvātai iespējai konsultēties ar treneri, ja tev tas nepieciešams. Sevišķi tas būtiski ir tad, ja tu apmeklē tieši trenažieru zāli. Taču tas pats attiecas arī uz treneriem, kas vada grupu nodarbības – arī tiem ir jābūt pretimnākošiem un spējīgiem palīdzēt tev izvēlēties labākās un piemērotākās nodarbības.

Trenažieru un inventāra kvalitāte –
labā fitnesa klubā ir kvalitatīvi trenažieri, turklāt to izvēle ir daudzveidīga. Jābūt gan trenažieriem, kas paredzēti kardiotreniņiem, gan tādiem, kas domāti spēka treniņiem. Trenažieriem jābūt viegli lietojamiem, ar pamācību, vai iespējai par tiem konsultēties ar klubā esošu dežurējošo treneri. Tas pats attiecas arī uz grupu nodarbību inventāru – tam jābūt profesionālam, turklāt tīram – jābūt iespējai to dezinficēt pirms nodarbības, ja tu tā vēlies.

Kluba pieejamība –
lai kur arī neatrastos fitnesa klubs, tam būtu jāpadomā par to, vai tas ir viegli pieejams gan tiem, kas nāk ar kājām, gan tiem, kas brauc ar velosipēdu, sabiedrisko transportu vai automašīnu. Ideālā variantā pie fitnesa kluba ir automašīnu stāvvieta, kas nav par maksu, kā arī velo novietne.

Ekstras –
labā fitnesa klubā ir pieejamas tādas ekstras kā ziepes, fēns, kā arī dvielis, ko gan nereti izīrē, taču par simbolisku samaksu. Lieliski, ja pieejama arī, piemēram, pirts, kurā atslābināties pēc treniņa.

Sporta bārs –
fitnesa klubā noteikti jābūt nopērkamam ūdenim, taču labā fitnesa klubā ir pieejamas arī, piemēram, svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas, kā arī sporta uzturs – kokteiļi u.tml.

Pieejamās preces –
ideāli, ja fitnesa klubs ir padomājis arī par to, ka nepieciešams piedāvāt iespēju saviem klientiem iegādāties arī higiēnas preces, piemēram, to pašu matu šampūnu, matu balzamu, sieviešu higiēnas preces utt.

 
3 komentāru
  1. Vēl ir ideāli, ja sporta klubs atrodas pa ceļam uz mājām, tā, lai pat negribot garām būtu jāiet un nebūtu atrunas, ka pārāk tālu, ka laka nav, utt.

  2. Piekrītu tam, ka jābūt labām telpām, lai ir vieta, nav smacīgi un ir tīrs. Vēl svarīgi ir tie treneri – man ir gadījies būt sporta klubā, kur treneris nespēj vārdu pār lūpām pārspļaut, kur nu vel man pastāstīt, kas man vajadzīgs. Un vēl – arī par tām nopērkamajām lietām… tamponi būtu galvenie 🙂

  3. Ja nav kvalitatīva inventāra un labu treneru, tad taču tik pat labi var vingrot arī mājās! Par ko tad maksāt?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.