10 lietas, ko viņš IEVĒRO, redzot tevi KAILU pirmo reizi

Kaila sieviete ir bauda acīm. Tas ir skaistums, kas valdzinājis rakstniekus, dzejniekus, māksliniekus un skulptorus visos laikos. Sievietes kailums ir dabisks un patiess. Taču kas ir tas, ko vīrietis ievēro redzot tevi kailu? Kam viņš pievērš lielāko uzmanību?

Vīriešu viedoklis – vai tiešām tik paredzams?
Uz jautājumu – ko tad vīrietis ievēro redzot kailu sievieti, lielai daļai no mums uzreiz nāk prātā tik ierastais to pazīmju uzskaitījums, kas atšķir mūs no vīriešiem – krūtis, sievišķīgi platie gurni, apaļais dibens utt. Taču, vai tiešām viss ir tik vienkārši? Vai tiešām vīrietim pietiek ar krūšu un muguras nobeiguma aplūkošanu un viss pārējais ir mazsvarīgs? To arī vēlējāmies noskaidrot un tādēļ lūdzām pašus vīriešus izteikt viedokli par šo jautājumu! Rezultāti izrādījās pat ļoti interesanti, tādēļ nododam tos tavai vērtēšanai!

Kas tad ir tas, ko viņš ievēro redzot tevi kailu pirmo reizi?
Mati, kas brīvi krīt pāri pleciem. Vīriešiem patīk sieviešu mati, jo tie ir daļa no mūsu sievišķības. Turklāt brīvi izlaisti tie, komplektā ar kailu sievieti, asociējas ar kaut ko nedaudz pirmatnīgu un mežonīgu. Raimonds, 27 gadi: „Kaila sieviete un izlaisti mati ir kaut kas vienreizējs! Manai draudzenei ir gari mati, tādi, kas izlaistā veidā pat nedaudz aizsedz krūšu galiņus. Kad tikko bijām sākuši draudzēties es nevarēju vien sagaidīt to brīdi, kad beidzot ieraudzīšu viņu kailu – viņas augumu, krūtis un tik skaistos matus tām pāri! Grūti bija novaldīties, lai tā kārtīgi šajos matos neieķertos. Kaila sieviete ar izlaistiem matiem manī liek uzbangot pirmatnējam instinktam, un, ja šie mati ir vēl nedaudz nekārtīgi, tādi kā sabužināti – perfekti!

Acu skatiens. Tā ir otrā lieta, kuru ievēro vīrieši redzot kailu sievieti. Acu skatiens izsaka visu – vai sieviete ir uzbudināta, vai jūtas pārliecināta par sevi, vai gaida to, kas būs. Un uzbudinātas sievietes acu skatiens ir kas tāds, ko liela daļa aptaujāto vīriešu atzina par sevišķi seksīgu. Ainārs, 26 gadi: „Ko es ievēroju kad ieraugu savu sievieti kailu? Atceros pirmo reizi, kad ieraudzīju kailu savu draudzeni – biju ļoti satraucies, jo gaidīju to brīdi vairākus mēnešus, bet pirmais, ko pamanīju – acu skatienu. Tas bija tik uzbudināts, aicinošs un mazliet mežonīgs, tādu viņu pirms tam nekad nebiju redzējis… Tā nakts bija vienkārši lieliska, un arī tagad, kad esam kopā jau vairākus gadus, man tas vienmēr ir izaicinājums – panākt viņas acīs TO skatienu, jo tas mani uzbudina vairāk par visu un zinu, ka arī viņa tajā brīdī grib mani tik pat stipri!


Piebriedušie krūšu galiņi. Protams, ka krūtis vienmēr ir bijušas un būs viena no tām lietām vai vietām, ko sievietes ķermenī vīrietis ievēros un novērtēs. Taču lielākā daļa aptaujāto vīriešu atzina, ka krūšu lielums nav būtisks un priekšroka tiek dota dabiska izskata krūtīm. Taču pats svarīgākais, kas vīriešus uzbudina un, ko tie uzreiz ievēro – tavi piebriedušie krūšu galiņi! Vīriešu skatījumā tā ir pazīme, ka viss notiekošais un gaidāmais tev sagādā patiku un uzbudinājumu. Eduards, 28 gadi: „Es laikam esmu tipiskais vīrietis, jo redzot sievieti kailu, pirmais, kam pievēršu uzmanību ir tieši viņas krūtis! Tās ir mana vājība. Man patīk tādas krūtis, kas saderas ar visu pārējo sievietes ķermeni, kas nav ne par lielu, ne par mazu, tādas stingras un tvirtas… Es iestājos par dabiskām krūtīm, lai tās arī būtu uzlabotas, taču tām jāizskatās dabiski, citādi ir vilšanās. Redzot kailu sievieti pirmais, kam pievēršu uzmanību – viņas krūšu galiņi. Dievinu to brīdi, kad tie sāk piebriest un kļūst stingri…”
   
Muguras izliekums virs dibena. Izrādās, viena no seksīgajām un uzbudinošaj?m vietām, ko daļa vīriešu pamana pirmo, ir tieši muguras izliekums virs dibena! Gvido, 27 gadi: „Mani pirmais uzrunā sievietes dibens un gurni, tā ir tā vietiņa viņas ķermenī, kuru es šķiet ieraugu pirmo. Visvairāk uzbudina izliekums, kas veidojas vietā kur mugura kļūst par dibenu… Liels vai mazs? Nē, man tas nav būtiski, svarīgākais, lai šis dibens tā harmoniski iederas sievietes ķermenī un tā jau parasti arī ir – māte daba jau nav muļķe! Protams, man patīk, ja sieviete rūpējas par sevi, nodarbojas ar sportu, un dibens, starp citu, ir pirmais, kurš to parāda. Taču sieviešu paniskās bailes vai tik es neieraudzīšu ko nevēlamu viņas ķermenī mani šķiet pārspīlētas! Mani neuztrauc kaut kādas mazas nepilnības, jo es tās lielākoties nemaz nepamanu, ja vien sieviete pati ar savu uzvedību man neliek tās pamanīt.”
   
Auguma siluets kopumā. Lielākā daļa aptaujāto vīriešu atzina, ka viņi, ieraugot kailu sievieti, novērtē visu tās augumu kopumā. Jo tomēr nevar izcelt tikai vienu ķermeņa daļu, tās visas savā starpā harmonē un rada tikai tev vienai raksturīgo siluetu, ko vīrietis izbauda! Māris, 36 gadi: „Ieraugot sievieti kailu es pievēršu uzmanību visam kopumā! Man patīk novērtēt siluetu, jo katra sieviete ir pilnīgi citāda, tādēļ šīs formas nekad neatkārtojas. Man šķiet, ka galvenā sieviešu problēma ir sevis salīdzināšana ar citām sievietēm un tad viņas vēl uzskata, ka arī mūs viņas salīdzinām ar citām! Tas nemaz nav iespējams, vismaz manā gadījumā. Es seksa laikā esmu tik ļoti pārņemts ar patīkamo procesu, ka man būtu jābūt pilnīgi nejūtīgam, lai man atrastos laiks domāt vai šis dibens ir smukāks vai nesmukāks par citiem, ko esmu redzējis! Katra sieviete ir unikāla un tieši tik skaista, kā pati par sevi domā. Jāattīsta pašpārliecība par sevi! Tas ir tas, kas uzrunā un aizrauj vīriešus.”

Tas, kā tu jūties pati par sevi. Šī tad nu bija tā lieta, ko minēja vairāki vīrieši – ieraugot kailu sievieti uzreiz tiek pamanīts, vai viņa par sevi ir pārliecināta, vai gluži otrādi –  viņas galvā rosās simts un viena doma par to, kas viņas ķermenī nav tā kā vajadzētu un, kuras nepilnības vīrietis noteikti pamanīs. Visi aptaujātie vīrieši kā viens atzina, ka vislielākā bauda tiek gūta skatoties uz kailu un par sevi pārliecinātu sievieti… Oskars, 26 gadi:„Mīlēšanās ir piedzīvojums un tieši tajā lieliski parādās sievietes pašas domas par sevi. Patiesībā varu teikt, ka šādi sievieti var iepazīt vislabāk. Man ir gadījies, ka esmu saticies ar tādām it kā tik pašpārliecinātām sievietēm, bet kad tās nokļūst manā priekšā kailas, tad no visas pārliecības vairs nav ne miņas! Un tad man ir vilšanās, jo ir traki, kad redzi vienkārši satriecošu un skaistu sievieti savā priekšā kailu, bet viņa to vien dara, kā cenšas seksa laikā ieņemt tādas pozas, kas padara man viņas vēderu vai dibenu acīm nesaskatāmu. Tas vairs nav sekss, kuru var baudīt… Protams, ja šāda sieviete visādi citādi mani ir uzrunājusi un mūsu attiecības kļūst nopietnas, tad es censtos šo viņas nedrošību par sevi likvidēt.”
   
Zosāda. Tici, vai ne, bet vīrieši pamana arī šādas lietas! Arvis, 28 gadi: „Pirmo reizi ieraugot sievieti kailu, es pievēršu uzmanību un ievēroju ļoti smalkas nianses, kas notiek ar viņas ķermeni – piemēram, vai viņai uzmetas zosāda no maniem glāstiem, patīkamajām trīsām un gaidām par to, kas vēl tikai sekos! Es izbaudu sievietes ķermeņa skaistumu un šīs mazās lietas man palīdz to izprast un iepazīt!”
   
Kautrīgais smaids. Ja šā ir pirmā reize, kad parādamies attiecīgajam vīrietim pilnīgi kailas, tad skaidrs, ka neliels mulsums un kautrība ir garantēta! Un – izrādās, ka daļai vīriešu tieši tas ir tas, kas pirmais tā sakot iekrīt acīs! Zigurds, 29 gadi: „Pirmais, ko es pamanu, kad ieraugu sievieti pilnīgi kailu savā priekšā pirmo reizi, ir viņas smaids. Parasti tas ir tāds kautrīgs un neskatoties uz sievietes vecumu, ļoti meitenīgs, pat naivs. Lūk, tas mani uzbudina! Kaila sieviete ir absolūti neaizsargāta, dabīga un skaista. Viņai tajā brīdī nav šo ikdienas bruņu – apģērba – aiz kura paslēpties. Es redzu viņu tieši tādu, kāda viņa ir un tas ir ideāli. Kailums komplektā ar kautrīgu smaidu – tas ir skats, kuru gribas baudīt vēl un vēl!”
   
Tā vietiņa. Kad vīrietis pirmo reizi ierauga attiecīgo sievieti kailu savā priekšā, protams, ka viņa uzmanība tiek pievērsta arī tām vietiņām sievietes ķermenī, kuras acīmredzami atšķir sievieti no vīrieša. :Raivo, 27 gadi: „Kad es ieraugu sievieti savā priekšā kailu, es, protams, novērtēju un izbaudu viņas ķermeņa aprises kopumā, taču īpaši svarīga manā skatījumā ir TĀ vietiņa. To es ievēroju pirmo, jo man ir ļoti svarīgi, lai sieviete būtu kopta. Ja tā nav, tad man lielā mērā zūd vēlme pēc šīs sievietes. Tur nu neko nevaru sev padarīt. Man nebūt nevajag, lai tur viss būtu absolūti kails, bez apmatojuma, drīzāk neliels apmatojums man patīk, taču tam jābūt sakoptam, teiksim šaurai strīpiņai.”
   
Tava āda. Izrādās, ka tas, kāda ir sievietes ķermeņa āda, ir ļoti svarīgi lielai daļai aptaujāto vīriešu. Tie novērtē kailas sievietes ķermeņa ādu, tiem patīk tai pieskarties un izbaudīt to, tieši tāpat kā visu citu tavā ķermenī! Ritvars, 29 gadi: „Pirmais, ko es ievēroju un, kam pievēršu uzmanību redzot kailu sievieti – viņas āda. Manā skatījumā tieši ķermeņa āda taču ir tas kailums, tas, ko mūs ikdienā slēpjam no citu acīm! Es jūsmoju par samtainu, maigu, persiku krāsas ādu, kurai pieskarties ir neticami uzbudinoši!”.

14 komentārs
 1. Konkorde, es negribētu piekrist, ka Tu uzrakstīji labāk! Drīzāk šķiet, ka Tu uzskaitīji SAVAS vēlmes!!!! Par to cik tās ir objektīvas un uz visiem vīriešiem attiecināmas, neņemos spriest!!!!

 2. man patīk! un pilnībā piekrītu par to, ka sieviete ir tieši tik skaista, cik pati tāda juutas! man to vairāku gadu laikā ir iemācījis mans vīrs – pirms viņa biju daudz kompleksaināka un nepārliecinātāka par sevi! P.S. par tiem komatiem, man šķiet smieklīgi tādas lietas meklēt rakstā! turklāt vai tad par šādām lietām neatbild korektori?

 3. Hmmm izlasiju, ko konkorde sarakstījis sava blogā… Njua – tiešam cerams, ka pats esi tikpat spējīgs sneigt visu ko vēlās sieviete! Citadi liekas, ka tikai sievietei jādara viss lai tev būtu labi! 😉 Mana pieredze rāda, ka šādi superprasīgie veči, kas postulē kas un kasievietei jādara pasi gulta necik daudz nespēj! :_)

 4. Pilnībā piekrītu iepriekšējiem komentāriem. Un varu šo rakstu saistīt ar rakstu citā portālā par attiecībām ar ārzemju vīriešiem. Var piekrist vai nē, bet latviešu vīriešiem ir neadekvāti augstas prasības pret sievieti un tai pat laikā paši, piedodiet, bet ir nekādi.
  Piemēram, manas māsas bijušais draugs pats bija, kā lai saka- standarta pelēkais biroja darbinieks, ne visai pievilcīgs, nepelnīja “zelta podus” un par citām spējām pat negribu domāt… toties prasības viņam bija grandiozas. Principā vēlējās playboy meiču, kas obligāti pelna ne mazāk kā pats un vēl viņai jābūt labai saimniecei, respek’tivi vēl viņa aptekalētājai….
  Vai tas ir normāli? Meitenes lien gandrīz vai no ādas laukā, bet džeki kā saka- citu acī skabargu redz, bet savā pat baļķi nepamana.

 5. Vai nav tā, ka mūsu puiši dzīvo iedomu pasaulē par ‘ideālu’ sievieti un mūsu meitenes visiem spēkiem mēģina to piepildīt, jo, citādāk riskē palikt bez vīrieša? Var būt ir laiks vīriešiem nolaisties uz zemes, bet sievietēm akli nesekot tam, kādi ir vīriešu uzskati?

 6. Ja kāda vēlas pārbaudīt, uz ko esmu spējīgs gultā, lūdzu rakstiet, mani kontakti mājaslapā =)

 7. Foršs raksts. Tikai 2 viedokļi ne visai patika : kaurīgu smaidu no manis nesagaidīs un ja grib persiku ādu, lai nopērk persikus veikalā 🙂

 8. Muļkadesas esat mierīgas! Beidziet lažot, aktīvi darbojaties, uzturiet sevi formā un beidziet un ēst pirms miedziņa. Nevajag salīdzināt ar kaut kādiem etaloniem žurnālos. Salīdzinājums saindē visu. Jūs esat SKAISTAS!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.