10 labākie TAUKUS dedzinošie vingrojumi MĀJAS apstākļos

Vēlies sadedzināt liekos tauciņus un iegūt sportiskāku, vingrāku ķermeni? Piedāvājam 10 labākos vingrojumus, piemērotus mājas apstākļiem, kas palīdzēs to izdarīt. Izmantojot visus 10 šos vingrojumus, tu gan trenēsi savu kardio izturību, tādējādi palīdzot sadegt tam, kas lieks, gan arī tonizēsi, nostiprināsi un veidosi savu ķermeni – svarīgākās tā muskuļu grupas.

LĒCIENI UZ AUGŠU, UZ LEJU. Šis vingrojums ideāli tonizē tavu ķermeni. Turklāt – gan tā augšdaļu, gan arī apakšdaļu. Rezultāts – tauciņi kūst kā uz rokām un vēdera, tā uz dibena un arī kājām.


LĒCIENI SALIEKTOS CEĻOS.
Vislabākais vingrinājums, ko izpildīt mājas apstākļos, lai iegūtu skaistas kājas, sevišķi augšstilbus. Vingrojums ir diezgan grūts, tādēļ dedzina tiešām daudz kilokaloriju.

DZIĻĀ PRESĪTE. Ideāls vēdera muskuļu vingrinājums mājas apstākļiem, jo, to izpildot, nav nepieciešams papildus ekipējums. Tonizē un stiprina gan augšējos, gan apakšējos vēdera muskuļus. Rezultāts – stingra presīte, plakans vēders.


KĀJAS CELŠANA.
Vingrojums, kas tonizē kājas, veido skaistus augšstilbus, stiprina muguru un padara tvirtāku dibenu. Papildus bonuss – tas arī attīsta līdzsvara sajūtu un koordināciju.


DZIĻIE LĒCIENI.
Vingrojums, kas dedzina kilokalorijas, liek kust tauciņiem, kā arī stiprina kājas, dibenu un vēderu. Vingrojums visa ķermeņa tonizēšanai un nostiprināšanai.


ATSPIEŠANĀS.
Vingrojums – klasika, bet labāka par to nav. Tev šķiet, ka tas domāts tikai roku trenēšanai? Izrādās, ka šis ir viens no tiem vingrojumiem, kas trenē pilnīgi visu ķermeni, dedzina taukus un veido tavu figūru stingrāku un slaidāku.


SĀNISKĀ KĀJAS CELŠANA.
Visvairāk iedarbojas tieši uz augšstilbiem un dibenu, taču tajā pašā laikā rūpējas, lai tauciņu kustu visās nevēlamajās vietās tavā ķermenī. Nostiprina un tonizē visu ķermeni.


SĀNISKIE LĒCIENI.
Vingrojums, kurā tiek iesaistītas visas galvenās muskuļu grupas. Ideāls lieko kaloriju un tauciņu dedzinātājs, kas tajā pašā laikā tonizē ķermeni un padara to neticami vingru.


SKRIEŠANA GUĻUS.
Ideāls, jo nav nepieciešams papildus ekipējums. Salīdzinoši grūts un nogurdinošs vingrojums, bet rezultāts atsver visu – ideāls, lai efektīvi sadedzinātu visu, kas lieks un tonizētu tavu augumu.


VIENKĀRŠIE LĒCIENI.
Vingrojums, ko bērnībā esam izmēģinājušas mēs visas. Ideāls, lai dedzinātu taukus un tajā pašā laikā padarītu stingrāku un tvirtāku ķermeni kopumā – darbojas uz teju visām muskuļu grupām.

12 komentārs
  1. Nu smuki – vienreiz redzēt ir labāk nekā vairākas reizes pārlasīt. Malači, espati, pacentušies.

  2. Tikai viens iebildums par bildi blakus virsrakstam – tā nabaga meitene izskatās it kā viņai būtu lauzts gūžas kauls un gumijs mugurkauls, katrā ziņā kaut kas ar to bildi neklab.

  3. He he! Nu beidz, Slampa, tai meičai vienkārši ir smuks vēders 🙂 Man arī tādu gribētos! 😉

  4. “Šokējoši” un tamlīdzīgus virsrakstus parasti izmanto visiem tik zināmos Latvijas ziņu portālos. Un tad rakstā piedāvā kaut kādas ķīnas tabletes tievēšanai. Es jau vairs tos nelasu, man liekas, ka tādus publicējot tie portāli tikai pazemina savu kvalitātes līmeni.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.