10 iemesli, kādēļ ĻAUTIES seksam, arī tad, kad to īsti NEGRIBĀS

Sekss – attiecību sākumā tā ir daudz, bieži, vētraini. Un tād – vairs ne tik bieži… Reizēm pat ir tā, ka prāts uz to nensās it nemaz. Un tomēr – sekss ir ļoti vajadzīgs. Tas ir viens no attiecību pamatbalstiem – un ne tikai. Lūk, 10 svarīgi iemesli, lai mīlētos bieži un arī tad, kad to īsti negribās!

Sekss palīdz ilgāk saglabāt jaunību. Tās sievietes, kurām ir regulārs un kvalitatīvs sekss, ilgāk saglabā jaunību. Sekss pazemina hormona kortizola līmeni asinīs, tādējādi atbrīvo organismu no stresa un arī palēnina novecošanās procesus.

Sekss jūs tuvina. Pārim sekss ir vajadzīgs ne tikai baudai, bet arī tuvībai. Vienkārši fiziskai tuvībai – lai sajustu vienam otru. Jūs esat viens otram un to jums nevar atņemt. Šie brīži kopā ir tikai jūsējie un tas stiprina un tuvina attiecības.

Sekss veicina imunitāti. Regulārs un labs sekss iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā, kā vīriešiem, tā sievietēm. Endorfīns, kas izdalās organismā seksa laikā stimulē imūnsistēmas šūnas un veicina imunitātes nostiprināšanos.

Sekss palīdz atrisināt domstarpības. Ne velti saka, ka pārim kašķus vajag risināt… gultā! Jā, tieši tur tie visbiežāk atrisinās vislabāk. Un iemesls atkal viens – sekss padara mūs laimīgākus un labvēlīgākus uz pozitīvu iznākumu. Tas palīdz risināt strīdus un problēmas.

Sekss stiprina vēdera un dibena muskuļus. Divas svarīgas zonas – vēders un dibens. Sekss stiprina tās abas – padara tvirtākas un stingrākas. Vai nav gana būtisks iemesls, lai mīlētos regulāri?

Sekss ir daļa no veselīgām attiecībām. Nav iespējamas harmoniskas pāra attiecības, ja tajās trūkst tik būtiskas daļas – seksa. Kad cilvēki uzsāk attiecības, tad ir skaidrs, ka tajās ir paredzēta vieta arī seksam, bet ja viens no pāra vēlāk to it kā aizmirst, tad tas ir liels robs attiecībās. Būtībā – tas savā veidā ir solījuma laušana.

Sekss uzlabo tavu izskatu. Sekss liek acīm mirdzēt, ādai kļūt gludākai un matiem spīdīgākiem – tas pateicoties estrogēnam,ko izdala sievietes organisms. Protams, sekss samazina stresu, kas atsaucas arī uz izskatu.

Sekss mazina sāpes. Sekss rada eiforijas un laimes sajūtu, kas spēj uzveikt un samazināt visdažādākās sāpes – gan galvassāpes, gan vēdera sāpes un citas.

Sekss uzlabo veselību. Regulārs un kvalitatīvs sekss uzlabo sirds darbību, palīdz stiprināt to, nomierina nervus, stiprina imunitāti. Sekss labvēlīgi ietekmē sievietes urīnsistēmas darbību, vīriešiem – prostatas lietas. Sekss arī ļauj izvairīties no depresijas un skumjām.

Sekss liek dzīvei būt krāsainākai. Un visbeidzot – labs un regulārs sekss ir viena no cilvēka pamatbaudām. Varētu pat teikt – vajadzībām. Ja tā pietiek, tad cilvēks ir laimīgāks un dzīve šķiet krāsaināka un priecīgāka. Sekss ir dabas dots ne tikai, lai radītu pēcnācējus, bet arī – lai baudītu dzīvi un kopā būšanu!

2 komentāru
  1. Rakstā vairākās vietās uzsvērts, ka nepieciešams LABS sekss. Kas tad ir pa īstam labs sekss? Vai tas ir visiem vienādas nozīmes termins? Kas citiem labs, man nav labs, un otrādi….. Bet varbūt es visā dzīvē vēl neessmu uzzinājusi, kas ir LABS sekss?…. Man tikai ir licies, ka tas , kas ir, ir man labs….?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.